wklejto.pl

Dodane przez: ~Polska Bezstronnym Okiem (2021-07-28 13:48) -> text
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Szanowni Państwo,
 
Wykaz wszelkich aktywności Pani Senator Barbary Borys-Damięckiej można znaleźć na portalu Facebook oraz stronie www.barbaraborysdamiecka.pl. Poniżej, zgodnie z prośbą przesyłam informację o trzech losowo wybranych działaniach Pani Senator Barbary Borys-Damięckiej w pierwszym półroczu 2021 r.
 
1) Po wpłynięciu prośby o interwencje więźnia skarżącego się na nieodpowiednią opiekę medyczną w zaawansowanej chorobie przewlekłej - Pani Senator prowadziła korespondencję w tej sprawie z Ministerstwem Sprawiedliwości, Rzecznikiem Praw Człowieka oraz Prokuraturą.
 
2) Pani Senator udzieliła szerokiego wsparcia (konsultacje merytoryczne, list do Ministerstwa Edukacji) dla akcji "Różowa Skrzyneczka" która ma na celu walkę z ubóstwem menstruacyjnym.
 
3) Na przełomie roku 2020/2021 Pani Senator prowadziła interwencję w sprawie budowy gazociągu na terenie Dzielnicy Wilanów. Jego budowa zagrażała wielu terenom zabytkowym i rekreacyjnym z których korzystają mieszkańcy Warszawy oraz turyści.
 
Z wyrazami szacunku,
Dyrektor Biura Senatorskiego
Wygenerowano w 0.000s, przy pomocy GeSHi 1.0.8
'
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Podziel się na Flaker Dodaj zakładkę Google Podziel się na Delicious Wykop to!

Nowy Komentarz:

Komentarze:

Brak Komentarzy!